K: Escort mk2
Postat: sön feb 22, 2009 8:21 pm
Jag är intresserad av att köpa en escort mk2 i skapligt skick i prisklass runt 10-20 tusen. Lite rost mm är inget hinder. tipsa om allt.
Mvh Johan
Mvh Johan
Tja tänkte höra om det är tänkt att du ska bygga typ banracing av den eller ha en orginal! har nämligen en av banracing typ! om det nu kan vara intressant? dock är den i lite högre prisklass! men tänkte endå passa på att fråga. MvH jonasjam4 skrev:Jag är intresserad av att köpa en escort mk2 i skapligt skick i prisklass runt 10-20 tusen. Lite rost mm är inget hinder. tipsa om allt.
Mvh Johan
Sitter du och säger att han du köpte din eskort mk2:a av är dum?;)antonBylund skrev:Har man fått tag på en så är man väl inte så dum och säljer den
Paroxyst skrev:Sitter du och säger att han du köpte din eskort mk2:a av är dum?;)
Aaaah the old mistaken identity trick. Niiice!antonBylund skrev:Det var ingen escort när jag köptet den det var mer likt ett pensionat för möss och någon modern flintabil.