Det är kränghämmaren bak då alltså? Lägg dig under bilen med ett skjutmått o mät diametern, eftersom det finns olika så är det ju det bästa, så får du ju rätt till din bil.
SK Racing skrev:Det är kränghämmaren bak då alltså? Lägg dig under bilen med ett skjutmått o mät diametern, eftersom det finns olika så är det ju det bästa, så får du ju rätt till din bil.
ja det är det som gör mig förvirrad för sist jag kollade hade jag ingen krängningshämmare bak :O kan bero på att det var kalas natten före iofs :P ska kolla upp det ikväll igen
det är ingen cosworth, bara 8v dohc sedanare. Men jag tänker skita i att beställa bussning till rear anti roll bar iom att jag inte har det på min bil, har kollat upp det 2 kvällar irad nu